Elektroosmoza Rzeszów

Elektroosmoza III proponuje swoim klientom innowacyjne rozwiązanie dotyczące hydroizolacji, odgrzybiania, a także osuszania różnorodnych budynków. Firma zdobyła odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo używanego przez ich pracowników sprzętu.

Jednym z takich urządzeń jest GPL-111. Urządzenie to pozwala na osuszenie pomieszczeń w średnicy koła wynoszącej nawet 30 m, którego środek stanowi miejsce jego zamontowania. Koszt eksploatacji GPL-111 wynosi jedynie 1 zł na miesiąc, co jest bardzo korzystną kwotą. Klienci na całym świecie (w tym korzystający z osuszanie budynków Rzeszów) są pod wrażeniem jego działania.

Zanieczyszczenia, których pozbędzie się GPL-111 są nie tylko uciążliwe dla klientów, ale również niebezpieczne. Można tutaj wymienić chociażby grzyb, który jest szkodliwy dla osób zmagających się z alergią. Elektroosmoza III wysyła urządzenia na terenie całego kraju, oferując np. osuszanie budynków Rzeszów, jak również poza granice Polski.

Osoby zainteresowane świadczonymi usługami przez firmę Elektroosmoza III zapraszamy do przejrzenia dokładniejszej oferty na stronie internetowej: https://osuszaniebudynku.com/.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/rzeszow/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530


Drukuj  

Related Articles

Firma Abis

Portman