Komunikaty

Zasadzą 8000 drzew! Vosti świętuje osiem tysięcy instalacji

Ponad 8000 Polaków postanowiło zainwestować we własne elektrownie słoneczne od Vosti. Firma świętuje liczbę zainstalowanych zestawów fotowoltaicznych, sadząc 8 tysięcy drzew. Las, który zostanie zasadzony dzięki Vosti to blisko 1,5 hektara powierzchni w kompleksie leśnym w Skrzynicach koło Lublina. Pojawią się tam nowe dęby!

Chroń swoje dziedzictwo! Nie bądź obojętny na jego dewastację!

Dziedzictwo, zwłaszcza kulturowe, to istotny element życia i pole działalności człowieka. Łączy spójnie dorobek materialny i duchowy przeszłych pokoleń z tym, co niosą obecne czasy. Synteza tych wartości określa naszą kulturę i tożsamość, bez których nie sposób odnaleźć się we współczesności. Poszczególnym elementom dziedzictwa możemy nadawać różne znaczenie. To, co stanowi wartość dla jednych, dla drugich może okazać się czymś zupełnie niezrozumiałym i obcym.

Tradycyjny rosół z Podkarpacia

Rosół z kaczki i pierogi z ziemniakami to dwa dania z Podkarpacia, które poznali uczestnicy warsztatów organizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Dębowej w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”.

MLEKO – napój bogów

Od niepamiętnych czasów wiadomo, iż mleko należy do produktów o bogatym składzie. Stanowi on źródło wapnia, magnezu, potasu, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach A, D, E, K oraz witamin rozpuszczalnych w wodzie: B1, B2, B6, B12. Rezygnacja z nabiału w jadłospisie naszych najmłodszych pociech pociąga za sobą szereg określonych konsekwencji zdrowotnych.

Grupa CCC inwestuje w spółkę specjalizującą się w ekspresowych dostawach przesyłek

Grupa CCC, lider sektora obuwniczego i rynku e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, zostanie mniejszościowym udziałowcem Xpress Delivery – firmy technologicznej rozwijającej ekspresowe dostawy. Spółki rozpoczęły współpracę 9 miesięcy temu wprowadzając usługę CCC Express, która spotkała się z zainteresowaniem konsumentów. Dziś w jej ramach klienci CCC w 37 miastach w Polsce mogą korzystać z darmowej, realizowanej nawet w 90 minut, dostawy produktów zakupionych online. Inwestycja Grupy jest kolejnym etapem pogłębiania współpracy pomiędzy spółkami, które w kolejnych miesiącach zamierzają znacząco rozszerzyć zakres usługi CCC Express.

Od września wcześniejsi emeryci i renciści będą mogli dorobić nawet 230 zł mniej

Emeryci i renciści, które nie osiągnęły powszechnego wieku emerytalnego, a cały czas pracują, muszą kontrolować limity jakie mogą zarobić przy swoich świadczeniach. Od 1 września 2021 roku ich kwota będzie niższe niż w poprzednich trzech miesiącach. Gdy zarobki nie przekroczą 3853,20 zł brutto miesięcznie, wówczas świadczenie można pobierać w całości. Jeśli jednak wynagrodzenie było maksymalną kwotą dolnego limitu z ubiegłych miesięcy, to od września powinno być mniejsze o 123, 90 zł.

Accolade rośnie w siłę w Polsce Centralnej dzięki inwestycji w nowoczesny kompleks przemysłowy dla K-Flex, wartej 26 mln euro

29 lipca, Warszawa - Accolade we współpracy z partnerem JV zainwestowało blisko 26 milionów euro w obiekt magazynowy klasy A w Wieleninie-Kolonii w woj. łódzkim. Obiekt jest w pełni wynajęty przez K-Flex, światowego lidera produkcji izolacji elastomerowych. Okres najmu wynosi 17 lat.

Komfortowo, cyfrowo i ekologicznie - nowoczesny oddział Alior Banku w Zabrzu

21 lipca w Zabrzu został otwarty digitalowy oddział Alior Banku. To już 43 tego typu placówka uruchomiona przez bank. Zmodernizowana przestrzeń, znajdująca się przy ul. Wolności, zaskakuje klientów wygodą, nowoczesnym wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi. Dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni projekt całkowicie zmienia sposób kontaktu klienta z bankiem.

RTV EURO AGD otworzyło w połowie lipca swój pierwszy outlet z elektroniką użytkową i sprzętem gospodarstwa domowego

RTV EURO AGD wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązania na rynku elektroniki użytkowej i AGD. Tym razem otwiera pierwszy w Polsce sklep stacjonarny, prowadzący sprzedaż produktów w formule outletu. Dotychczas produkty outletowe po obniżonych cenach marka oferowała jako opcję dostępną w sklepie internetowym, a teraz klienci zyskają możliwość bezpośredniego zakupu w warszawskim centrum Factory Annopol.

Wyszukaj firmę