Komunikaty

Czerwcówka last minute. Gdzie mamy jeszcze szansę na wyjazd na długi weekend w czerwcu?

W czwartek rozpoczynamy wyczekiwany długi weekend! Co bardziej zapobiegliwi już dawno zarezerwowali pobyty na czerwcówkę, jednak sporo osób decyzję o wyjeździe pozostawiło na ostatnią chwilę. Czy wobec tego mają szansę na wyjazd?

Jak znaleźć dobrą firmę z konkretnego miasta

Poszukiwanie najlepszej firmy w danej lokacji może okazać sie nielada wyzwaniem. Głównie dlatego, że wiele firm może mieć podobne oceny na popularnych serwisach wśród swoich użytkowników. Ale jest kilka wskazówek, które pozwolą Ci znaleźć biznes lub firmę z najlepszymi usługami lub produktami w mieście. Jedną z takich wskazówek jest branżowy katalog firm.

Magazyny w Polsce Centralnej

Region Polski Centralnej, położony na skrzyżowaniu dwóch kluczowych autostrad kraju, to jeden z największych rynków powierzchni magazynowych w Polsce. Tutejsze lokalizacje logistyczne posiadają dużo zalet, a sam region - pomimo swojej wielkości - nadal posiada potencjał na rozwój – mówi Katarzyna Misztal, Junior Negotiator, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w Cushman & Wakefield.

Gwiazdy w najnowszej kampanii Oranżady Hellena: Viki Gabor, Roxie Węgiel i… Oranżada Hellena Party

Artystki młodego pokolenia Viki Gabor i Roxie Węgiel reklamują autentycznie najlepszą Oranżadę Hellena Party. Musująca nowość to gwiazda każdej imprezy, co udowadnia szeroko zakrojona kampania marki. Działania w telewizji, Internecie i punktach sprzedaży będą realizowane od 16 listopada aż do końca karnawału.

Dieta pudełkowa Gdańsk

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, dzięki odpowiedniej diecie? Nie masz czasu gotować lub nie wiesz, jak ułożyć swój jadłospis, by zaspokoić wszystkie potrzeby? W takim razie dieta pudełkowa Gdańsk to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Sprawdź, czym się charakteryzuje i kiedy warto z niej skorzystać!

Weź kredyt w Credit Agricole i wygraj smartfona

Credit Agricole zachęca do udziału w konkursie „Weź kredyt i zgarnij smartfona”. Mogą w nim wziąć udział obecni i nowi klienci, zainteresowani ofertą kredytową banku. Do wygrania aż 100 smartfonów Samsung Galaxy A40.

Modna i wygodna szara czapka z pomponem i komin dla niemowlaka ze sklepu Robik Radom

Szara czapka z pomponem i komin dla niemowlaka - dlaczego uważamy, iż to idealny produkt na jesień oraz zimę dla Twojego dziecka? Przeczytaj o tym w naszym blogpoście.

Desktomy poszerza platformę o usługi fakturowania

Faktury Pro-forma to pierwsza funkcjonalność, która uzupełnia oprogramowanie do zarządzania wirtualnymi biurami o rozwiązania księgowe. Docelowo, użytkownicy platformy zyskają pełen zakres funkcjonalności związanych z fakturowaniem oraz możliwość integracji Desktomy z wybranymi programami księgowymi.

Wyszukaj firmę