Klimat

Firma Klimat zapewnia sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji różnego rodzaju. Wykonuje instalacje we wszystkich możliwych przestrzeniach takich jak domy czy mieszkania oraz bardziej publiczne jak biura, sklepy czy różne inne miejsca. Specjalizuje się w wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, znaną powszechnie jako rekuperacja. Dokonują instalację wentylacji pod projekt bądź też projektują ją na własną rękę. Każda instalacja dobierana jest indywidualnie do struktury budynku i zagospodarowania danej przestrzeni zgodnie z panującymi normami.

Klimat zajmuje się sprowadzaniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych należących do takich marek jak SINCLAIR, VIVAX, GREE czy CHIGO. W przypadku wentylacji oprócz wspomnianych rekuperatorów zapewniają montaż centrali wentylacyjnych, wentylatorów nagrzewnic oraz kurtyn powietrznych i innych dopasowywanych indywidualnie pod dany projekt budynku oraz wymagań Klienta. Gwarantuje opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną zamontowanych i zakupionych urządzeń.

Klimat – Wentylacja i Klimatyzacja

Adres: ul. Długosza 20, 44-337, Jastrzębie-Zdrój

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 501 678 528

https://klimat.biz.pl/


Drukuj  

Related Articles

48 Media