48 Media

48media logoFirma usługowa 48Media w branży marketingu internetowego działa od 13 lat. Mamy szerokie spektrum działania w branży marketingu internetowego.

W zależności od pomysłu zleceniodawcy, budujemy zaawansowane strony internetowe z platformami e-commerce, ale także intuicyjne projekty będące odwzorowaniem potrzeb klienta. Głównym czynnikiem, którym się kierujemy jest obsługa zleceniodawców z różnymi potrzebami, dlatego realizujemy proste projekty jak też bardzo zaawansowane zlecenia zgodnie z pomysłem klienta.

Dla naszego zleceniodawcy uzyskujemy najbardziej efektywne wyniki z zakresu szeroko pojętej reklamy w internecie. Dostarczamy najskuteczniejsze rozwiązania z zakresu reklam w wyszukiwarkach, czyli: pozycjonowanie stron www i kampanie reklamowe Adwords. Dodatkowo oferujemy hosting oraz monitorowanie wykonanych przez nas stron internetowych, dzięki czemu dostarczamy kompleksową opiekę doświadczonych specjalistów oraz profesjonalną współpracę w czasie obowiązywania umowy.

Nasze działania nie byłyby kompletne i tak skuteczne, gdyby nie fakt, że od zawsze towarzyszy nam temat SEM i SEO, czyli optymalizacja stron internetowych i serwisów pod kątem wyszukiwarek. Każdy projekt jest przygotowany tak, aby osiągnął jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych, bo tylko dobrze zareklamowany biznes oraz taki, który jest widoczny dla potencjalnego klienta, ma szanse na odniesienie sukcesu w postaci dochodu. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu audytów SEO zewnętrznych stron internetowych. Jeżeli przedsiębiorca wątpi w skuteczność posiadanej strony internetowej, to w pierwszej kolejności specjalista SEO powinien przeprowadzić audyt i wskazać obszary konieczne do poprawy. Naszym zadaniem jest uzyskać dla klienta przewagę nad ciągle powiększającą się konkurencją, przygotowując skuteczną i użyteczną stronę internetową.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj  

Related Articles

Klimat